Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Total 3 common:people_all_forms

15 травня цього року у Репужинецькому ОЗЗСО розпочався Тиждень безпеки дорожнього руху.

Date: 16 травня 2023 о 09:42
93 view

На загальношкільній лінійці «Знай та вивчай Правила дорожнього руху»  школярів ознайомили  з історією виникнення Правил та необхідністю їх дотримання.

У школі  в цей день був проведений  Регіональний єдиний  захід «Безпека. Дорога. Діти».    Класні керівники пригадали з учнями правила дорожнього руху для пішоходів, велосипедистів та водіїв.  Протягом  дня по класах пройшли:

- виховні години – «Діти на дорозі», «Правила дорожнього руху – твоя безпека», «Ми – зразкові пішоходи»

- бесіда з елементами гри “Правила дорожнього руху знай – життя зберігай!”.

- проводились вікторини «Найважливіші дорожні знаки»  (2-А клас, кл.кер. Лучик В.Д.),

«Дорожні знаки» ( 5 клас, кл. кер. Смук О.І.)

• «Я – учасник дорожнього руху» ( 10 клас, кл.кер. Народова Т.С.)
  •     Учні  1-4 кл.  взяли участь у грі «Вулиця сповнена несподіванок»  та    переглянули мультфільм «Азбука безпеки на дорозі тітоньки Сови».

Відбувся перегляд відеоуроку з безпеки дорожнього руху (6 клас), відеороликів “Права і обов’язки пішоходів” (7 – 8 класи).

З учнями  старшої  ланки   проведені виховні години «Знай дорослий, знай дитя! Безпека руху – це життя».

•    Організована виставка малюнків, в яких школярі 1-5 класів та вихованці дошкільних груп відобразили свої знання з Правил дорожнього руху.
  •    Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними на вулиці й навчилися розпізнавати дорожні пастки що таять небезпеку.

Безпека на дорозі – дуже важлива тема. І дітей потрібно готувати до безпечної участі в дорожньому русі та своєчасно прищепити навички безпечної поведінки.

Comments:
Only authorized users can leave comments.