Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

Нова реальність, в якій ми тепер живемо, вимагає від нас нових знань. Ми постійно повинні дбати про безпеку – свою та наших дітей. А зараз ще й маємо вміти розпізнавати вибухонебезпечні предмети і знати правила поведінки. Цього ж треба навчати і наших дітей.

Саме 24 лютого 2022 року о 3:40 ранку Росія віроломно розпочала повномасштабне вторгнення на територію України

21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови.

День єднання - свято в Україні, яке відзначають щороку 16 лютого в день єдності українців проти нового акту агресії з боку росії проти України.

День безпечного Інтернету відбувається щорічно у другий вівторок лютого, цьогоріч – це 6 лютого.

23.12.2023 року відбувся І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри "Сокіл" (Джура) (старша вікова група "Молоді козаки") Горішньошеровецький кіш

24 грудня 2023 о 13:52 | Копчук О. П. | немає коментарів

Історія про Святого Миколая є не тільки важливою, але й цікавою. Адже День святого Миколая є невід’ємною частиною української культури. Нині традиція святкувати його відроджується по всій Україні, а дітлахи нетерпляче чекають подарунків на свято.

7 грудня 2023 о 11:59 | Копчук О. П. | немає коментарів

6 грудня українці відзначають одне з найважливіших національних свят — День Збройних сил України.

7 грудня 2023 о 11:57 | Копчук О. П. | немає коментарів

З метою вшанування пам’яті жертв голоду 1932-1933 років  у Репужинецькому ОЗЗСО до Дня пам’яті жертв Голодомору було проведено інформаційно-просвітницькі заходи.

7 грудня 2023 о 11:13 | Копчук О. П. | немає коментарів

З учнями 10 класу проведено урок української літератури на тему: «За пеленою таємничості: маловідомі сторінки життєпису О.Ю.Кобилянської».

7 грудня 2023 о 11:11 | Копчук О. П. | немає коментарів

21 листопада ми відзначаємо день Гідності та Свободи на честь початку двох знаменних для новітньої історії України подій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

22 листопада 2023 о 10:25 | Копчук О. П. | немає коментарів

Жовтневої пори, коли красуня осінь розфарбувала природу яскраво-брунатними кольорами, приходить до нас свято - День української писемності та мови.

3 листопада 2023 о 08:10 | Копчук О. П. | немає коментарів

27 жовтня відзначають свято української писемності та мови.

3 листопада 2023 о 08:08 | Копчук О. П. | немає коментарів

20 жовтня у Репужинецькому ОЗЗСО відбувся черговий, благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.

23 жовтня 2023 о 12:18 | Копчук О. П. | немає коментарів

З метою гідного відзначення подвигу захисників і захисниць України в Репужинецькому ОЗЗСО проведено тематичний тиждень «Герої рідного краю»

12 жовтня 2023 о 13:13 | Копчук О. П. | немає коментарів

Кожного року в усіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

27 вересня 2023 о 12:09 | Копчук О. П. | немає коментарів

“Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» – під таким гаслом продовжуємо участь в акції «Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day».

27 вересня 2023 о 12:05 | Копчук О. П. | немає коментарів

18 травня Репужинецький ОЗЗСО долучився до Всесвітнього дня вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.

18 травня 2023 о 18:09 | Копчук О. П. | немає коментарів

15 травня цього року у Репужинецькому ОЗЗСО розпочався Тиждень безпеки дорожнього руху.

16 травня 2023 о 09:42 | Копчук О. П. | немає коментарів